PŘIVÝDĚLEK při práci, na mateřské nebo z domova ...

Oriflame Jako žena (možná se najde i pár mužů) se často můžete ocitnout v situaci, že váš momentální příjem nestačí, nechcete rozhazovat anebo máte volný čas a chcete zjistit, zda svět nenabízí pro vás nějakou příležitost, která by vás posunula ke splnění vašich snů. Může to být v době, kdy jste na mateřské, v důchodu nebo studujete. Zakládat vlastní podnikání bez vstupních nákladů je v takové situaci nemožné a riskantní. Tento pocit vás může vést k podnikání zaměřeném na principu přímého prodeje nebo MLM. Jde o přivýdělek, jehož výše je zcela závislá na vás. Strop potom spočívá především v tom, jak se této příležitosti chopíte. Nikdo vás nebude kontrolovat a využívat, ale také vás nikdo nebude vodit za ručičku. Vše je na vás. Mohu vám nastínit vaše možnosti, poradit nejlepší metody, rozebrat vaší konkrétní situaci. Ta nejnižší příčka většinou znamená nakupovat kosmetiku pro sebe a své známé o 30% levněji a sem tam získat dárky zdarma v podobě odměn za splnění cílů. Ale i to může být fajn, obzváště pokud se i na své spotřebě pokoušíte ušetřit. Tento způsob je nenápadný a časem se může vyvinout ve větší obrat.

Oriflame členství registraceZnám pár lidí, jejichž příběhy vypadají nějak takhle: paní po mateřské, která se rozhodla do prodeje ale především registrování dalších jít rozdáváním vzorků a katalogů Oriflame s kontaktem na sebe na ulici před hypermarketem, později u valstního propagačního stánku a nyní má pod sebou velkou skupinu poradců. Jiná žena z menšího městečka, která dělala totéž a poté navázala na vzdělání v této oblasti - nehtová modeláž a vizážistka - nyní má vlastní malé studio plné výrobků, které jdou na odbyt a zároveň je "kosmetickým guru" ve svém městečku, který má po ruce kromě rady také vhodný produkt pro líčení nebo kosmetický problém méně informovaných žen, pořádá nejrůznější setkání, které jsou pro všechny zábavné a přínosné.

Výhodou registrace u Oriflame je, že vás nikdo nebude tlačit na výši vašich výsledků, odebrané zboží můžete vrátit do 30-ti dnů bez udání důvodu, nepotřebujete žádné vstupní náklady. Budete svým šéfem a hodně z vás to bude opravdu bavit. Oriflame má také propracovaný školící program, který nabízí jak v oblasti kosmetiky, tak prodeje, a který je pro poradce a lídry prakticky bezplatný. Obsahuje veškerá postupně uspořádaná školení, která kosmetický poradce potřebuje ke své úspěšné práci od svého prvního dne i v dalších jednotlivých krocích k úspěchu. Jeho absolvování však není podmínkou, plně fungovat můžete už od prvního dne vašeho rozhodnutí.

Pokud vám nevadí cesta do Prahy a máte zájem o osobní setkání a předání zkušeností přímo v hlavním centru Oriflame, nebo máte jasnou představu, jste z dálky a vyhovuje Vám online registrace jen s komunikací přes email neváhejte napsat na email oriflame-cz@email.cz nebo se rovnou zaregistrujte.

NYNÍ ČLENSTVÍ jen za 20Kč! (katalog Oriflame 12 a 13/2015)

Příběhy úspěšných - Jiří Pech - zisk s Oriflame